حدیث

وضعیت آب و هوا

ابزار نظر سنجی

اسکرول بار

دیکشنری

ابزار وبلاگ

پشتیبانی

تقویم شمسی

گالری عکس

گالری تصاویر [کامپیوتر]

اگردنبال بازی یا نرم افزار جدیدی می گردید که در این سایت وجود ندارد باآدرس آی پی زیر در ارتباط باشید.

https://t.me/G_a_m_e_r_p_c

 

 

 

 

دانلود بازی Space Rogue برای کامپیوتر

3 بازدید

دانلود بازی Space Rogue برای کامپیوتر

Space Rogue دانلود بازی Space Rogue برای کامپیوتر

| نسخه PLAZA |

نام : Space Rogue

سازنده: Red Beat

پلتفرم : PC
حجم : ۶۰۰ مگابایت
زبان : انگلیسی
انتشار : ۲۰۱۶
سبک : استراتژیک

Space Rogue یک بازی جدید در سبک استراتژیک است و در سال ۲۰۱۶ توسط Red Beat تولید شده و برای پلتفرم پی سی عرضه شده است. Space Rogue در این بازی زیبا شما در نقش ارباب یک سفینه فضایی قرار دارید. در این بازی شما باید سربازان خود را در سرتاسر کهکشان مدیریت کنید و برای رسیدن به هدف آن ها را هدایت کنید و همه چی به تصمیمات شما بستگی دارد. Space Rogue در این بازی شما میتوانید انتخاب کنید که با دشمنان جنگ کنید یا صلح کنید و یا میتوانید انتخاب کنید که به آن ها به صورت مخفیانه حمله کرده و اعمال آن ها را غارت کنید درست همانند دزدان دریایی. Space Rogue شما باید در جنگ ها پیروز شوید تا غنیمت های خوبی به دست بیاورید و با استفاده از آن امکانات خود را افزایش دهید. Space Rogue در این بازی یک فاکتور مهم در پیروزی، سرعت عمل شما میباشد زیرا جنگ ها با سرعت بسیار بالایی به تصویر کشیده میشوند. Space Rogueدر ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط این بازی را مشاهده کنید و در صورت تمایل بازی را با لینک مستقیم از وبسایت میهن دانلود دریافت کنید.

ادامه مطلب

1 امتیاز توسط: 1 نفر
koohi-alireza

دانلود بازی Tank Defense Division برای کامپیوتر

3 بازدید

دانلود بازی Tank Defense Division برای کامپیوتر

Tank Defense Division دانلود بازی Tank Defense Division برای کامپیوتر

| نسخه PLAZA |

نام : Tank Defense Division

سازنده: Caleb Hooper

پلتفرم : PC
حجم : ۱ گیگابایت
زبان : انگلیسی
انتشار : ۲۰۱۶
سبک : اکشن

Tank Defense Division در این مطلب از وبسایت میهن دانلود یک بازی جدید در سبک اکشن را برای دانلود کاربران عزیز اماده کرده ایم. Tank Defense Division نام یک بازی در سبک اکشن می باشد که در سال ۲۰۱۶ توسط Caleb Hooper ساخته شده و برای پلتفرم پی سی منتشر شده است. Tank Defense Division در این بازی زیبا شما عضو گروهی از تانک ها هستید و باید با گروه خود به جنگ و از بین بردن تانک های دشمن بروید. Tank Defense Division در این بازی شما برای این پیروز میدان باشید باید بهترین نمایش خود را داشته باشید. Tank Defense Division این بازی دارای بیش از صد مرحله پر هیجان و جذاب می باشد و دارای انواع مختلفی از تانک ها است. Tank Defense Division همچنین شما میتوانید به صورت تک نفره یا چند نفره بازی را به پایان برسانید.  در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط این بازی را مشاهده کنید و در صورت تمایل بازی را با لینک مستقیم از وبسایت میهن دانلود دریافت کنید.

ادامه مطلب

11 امتیاز توسط: 4 نفر
koohi-alireza

دانلود بازی Tabletop Simulator Viticulture برای کامپیوتر

3 بازدید

دانلود بازی Tabletop Simulator Viticulture برای کامپیوتر

gYGFJdo دانلود بازی Tabletop Simulator Viticulture برای کامپیوتر

 | نسخه HI2U |

نام : Tabletop Simulator Viticulture

سازنده: Berserk Games و Stonemaier Games

منتشر کننده: Berserk Games

پلتفرم : PC
حجم : ۳ گیگابایت
زبان : انگلیسی
انتشار : ۲۰۱۶
سبک : استراتژی , شبیه ساز

Tabletop Simulator Viticulture در این مطالب از وبسایت میهن دانلود، یک بازی در سبک شبیه ساز و استراتژیک را برای دانلود کاربران عزیز آماد کرده ایم. بازی Tabletop Simulator Viticulture توسط شرکت های Berserk Games و Stonemaier Games تولید شده و توسط Berserk Games در سال ۲۰۱۶ برای پلتفرم پی سی منتشر شده است. Tabletop Simulator Viticulture در این بازی شما در نقش کسی قرار دارید که در یک شهر کوچک زمینی کوچک به او می رسد و او با رویاهای مختلفی در مورد آن زمین روبرو میشود. Tabletop Simulator Viticulture در این بازی شما باید به خوبی کارگران و زمین خود را مدیریت کنید و محصولات خود را به خوبی نگه دارید. Tabletop Simulator Viticulture در این بازی شما بعد از این که موفق شوید محصولات خود را به درستی مدیریت کنید، بازی به شما اجازه این را می دهد تا محصولات دیگری هم بکارید و کسب و کار و زمین خود را گسترش دهید تا به مشتری و در نهایت پول بیشتری دست یابید. Tabletop Simulator Viticulture نسخه Viticulture در واقع دی ال سی نسخه اصلی بازی است که به بازی بخش مولتی پلیر را نیز اضافه میکند تا شما بتوانید با دیگر بازیکنان بازی کنید و نهایت لذت را ببرید. Tabletop Simulator Viticulture در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط این بازی را مشاهده کنید و در صورت تمایل بازی را با لینک مستقیم از وبسایت میهن دانلود دریافت کنید.

ادامه مطلب

1 امتیاز توسط: 1 نفر
koohi-alireza

دانلود بازی Party Hard Dark Castle برای کامپیوتر

3 بازدید

دانلود بازی Party Hard Dark Castle برای کامپیوتر

Party Hard Dark Castle دانلود بازی Party Hard Dark Castle برای کامپیوتر

| نسخه HI2U |

نام : Party Hard Dark Castle

سازنده: Pinokl Games

منتشر کننده: tinyBuild

پلتفرم : PC
حجم : ۳۰۰ مگابایت
زبان : انگلیسی
انتشار : ۲۰۱۶
سبک : استراتژی , اکشن

Party Hard Dark Castle در این مطلب از وبسایت میهن دانلود یک بازی جدید و کم حجم در سبک اکشن و استراتژیک را که در سال ۲۰۱۶ توسط Pinokl Games ساخه شده و توسط tinyBuild برای پلتفرم پی سی منتشر شده است را برای دانلود کاربران عزیز آماده کرده ایم. Party Hard Dark Castle در این بازی شما در یک قله تاریخی بزرگ قرار دارید. Party Hard Dark Castle این قله بسیار تاریک است و پر شده است از موجودات باستانی. این موجودات باستانی زیر ماه کامل از خواب بیدار می شوند و شما باید سعی کنید با آن ها مقابله کنید و آن ها را از بین ببرید و همچنین از تله های متعدد عبور کنید و باید سعی کنید گرفتار این تله ها نوشید زیرا رهایی از آن کار اسانی نمیباشد. Party Hard Dark Castle این بازی دارای مراحل مختلف و هیجان انگیزی می باشد و شما با کمی حوصله میتوانید به راهی آن مراحل را پشت سر بگذارید. Party Hard Dark Castle در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط این بازی را مشاهده کنید و در صورت تمایل این بازی کم حجم را با لینک مستقیم از میهن دانلود دریافت کنید.

ادامه مطلب

1 امتیاز توسط: 1 نفر
koohi-alireza

دانلود بازی در جستجوی پسر Schein برای کامپیوتر

3 بازدید

دانلود بازی در جستجوی پسر Schein برای کامپیوتر

header40 دانلود بازی در جستجوی پسر Schein برای کامپیوتر

نام : Schein
پلتفرم : PC
حجم : ۳۷۰مگابایت
زبان : انگلیسی
انتشار : ۲۰۱۶
سبک : اکشن
توضیحات : دانلود بازی در جستجوی پسر Schein برای کامپیوتر را برای شما کاربران عزیز آماده کرده ایم  .در این بازی شما در نقش یک پدر بسیار دلسوز هستید که برای نجات پسرش وارد دنیای پر رمز و راز و تاریک جنگل خواهد شد  . در این جنگل مرموز جانواران وحشی و خطرناکی منتشر شما هستند که باید آنها را با کمک قابلیت های خود نابود کنید . ویژگی ها و قابلیت های کارکتر پدر در بازی  Schein را کشف کرده و مراحل بازی را پشت سر بگذارید . یک نور جادویی مسیر شما را روشن خواهد کرد ، این نور تنها دوست شما در دنیای جنگل است با کمک آن باید سه مسیر مخفی در بازی را پیدا کرده و مراحل هر کدام را به پایان برسانید . اگر دوست دار بازی های پر رمز و راز هستید Schein را از دست ندهید . برای دانلود رایگان این بازی پر طرفدار در ادامه با میهن دانلود همراه باشید .

ادامه مطلب

10 امتیاز توسط: 3 نفر
koohi-alirezaابزار رایگان وبلاگ